5 Yıllık Sabit Kurlu Prim İadeli Hayat Sigortası

Hem sigorta yaptırmak istiyorum hem de risk gerçekleşmezse ödediğim primler avantaja dönüşsün diyenler için Türkiye’de ilk kez Aegon’un hayata geçirdiği “Prim İadeli Ürünler” tam size göre…

Gelin “5 Yıllık Sabit Kurlu Prim İadeli Hayat Sigortası”nın ayrıcalıklarını birlikte keşfedelim …

Teminat ve Avantajlar

 

Yaşam Kaybı Teminatı

Giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız.

Süre Sonu Prim İadesi Teminatı

Sigorta süresi sonuna prim borcu olmaksızın ulaşılması ve sigorta süresi içinde yaşam kaybı riskinin gerçekleşmemesi halinde, poliçe için ödenen tüm primlerin %80’i iade edilir.

Sabit Kur Avantajı

İlk aylık prim ABD Doları cinsinden belirlenir ve poliçe tanzim tarihindeki kur üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenir. İlk yıl içinde kalan 11 ayın primi, ilk ödenen Türk Lirası tutarına eşittir. Takip eden dört yılın primi, kendisinden önceki yıllık primin TÜFE’nin %80’i oranında artırılması sonucu bulunur.

Süre Esnekliği

Prim iadeli ürünler genelde 12 yıl veya 15 yıl seçenekleriyle sunulan ürünlerdir. Sadece Aegon’un sunduğu 5 Yıllık Sabit Kurlu Prim İadeli Hayat Sigortası ile 5 yıl gibi kısa süre için bile prim iadeli ürün sahibi olabilirsiniz.

Sigortalı Değiştirme Hakkı

Sigorta süreniz boyunca sigortalı değiştirme esnekliğine sahipsiniz.

Sabit Kur Esnekliği

Sadece Aegon tarafından sunulan bu hak ile primler ABD Doları cinsinden belirlenirken, ödemeler Türk Lirası enflasyon oranına göre sabitlenir. Bu sayede ödeme kolaylığı sağlanır ve yıl içindeki kur artışlarından olumsuz etkilenmeniz engellenir.

Vergi Avantajı

5 Yıllık Sabit Kurlu Prim İadeli Hayat Sigortası, birikim özelliği taşımayan bir hayat sigortası olduğundan, ödediğiniz primlerin tamamını vergi indiriminde kullanma hakkına sahipsiniz.

Geleceğiniz için doğru adım…