Her An Yanında Hayat Sigortası

 

Her An Yanında  Hayat Sigortası Nedir?

Her An Yanında Sigortası, zenginleştirilmiş ek teminatları ile sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilecek, bir sigortadır. Sigorta süresi boyunca vefat teminatı ile sevdiklerinizi; kritik hastalıklar, tam ve daimi maluliyet, ve ameliyat teminatı ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Ödeme seçeneklerine göre sigortanızı kendiniz planlayabilir ve geleceğe güvenli bir adım atabilirsiniz.

Neden Her An Yanında  Hayat Sigortası Almalıyım?

  • Yaşam kaybı durumunda sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.
  • Kritik hastalıklar, tam ve daimi maluliyet ve ameliyat teminatları ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz.
  • Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan düşerek vergi avantajı elde edebilirsiniz.
  • Primlerinizi TL bazlı aylık ya da yıllık olarak ödeyebilirsiniz.

Teminatlarımız

Yaşam Kaybı Teminatı:

Sigortalının, sigorta süresi içerisinde teminat kapsamında bulunan şart ve haller içinde yaşamını yitirmesi halinde, riskin gerçekleştiği tarih itibari ile geçerli olan teminat, poliçe üzerinde belirtilen lehtar(lar)a ödenir ve Sigorta Sözleşmesi sona erer.

Kritik Hastalıklar Teminatı:

Sigortalının, sigorta süresi içerisinde teminat kapsamında bulunan şart ve haller içinde kritik hastalıklar riskine maruz kalması halinde, riskin gerçekleştiği tarih itibari ile geçerli olan teminat, sigortalıya ödenir ve Sigorta Sözleşmesi sona erer.

Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı:

Sigortalının, sigorta süresi içerisinde teminat kapsamında bulunan şart ve haller içinde tam ve daimi maluliyet riskine maruz kalması halinde, riskin gerçekleştiği tarih itibari ile geçerli olan teminat, sigortalıya ödenir ve Sigorta Sözleşmesi sona erer.

Ameliyat Teminatı:

Sigortalının, sigorta süresi içerisinde teminat kapsamında bulunan şart ve haller içinde ameliyat riskine maruz kalması halinde, riskin gerçekleştiği tarih itibari ile geçerli olan teminat, sigortalıya ödenir ve Ameliyat Teminatı sona erer.

Sigorta Süresi

Sigorta süreniz 10 yıldır.

Kimler Sigorta Kapsamına Girebilir?

18-55 yaş arasındaki herkes bu sigortaya sahip olabilir.

Ne Kadar Prim Öderim?

Aşağıda 500.000 TL’lik yaşam kaybı teminatı*, kritik hastalıklar teminatı*, tam ve daimi maluliyet teminatı* ile 100.000 TL’lik ameliyat teminatı* için 10 yıllık süre boyunca ödeyeceğiniz primi bulabilirsiniz.

Yaş Ödenecek Aylık Prim Tutarı*
35 464.48 TL
40 653.20 TL
45 929.20 TL

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha