Doğum teminatı bekleme süresi

Sağlık sigortalarında ek prim ödenerek doğum teminatı alınabilmektedir. Sigorta şirketlerinin doğum teminatını uygulama şekilleri birbirinden farklıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortalarında genellikle 1 yıl bekleme süresi uygulanmaktadır. Anadolu Sigorta doğum teminatında bekleme süresi uygulamamaktadır. Poliçe alındığında gebeliğin oluşmamış olması koşulu ile doğum teminatından faydalanılabilmektedir.  Özel sağlık sigortalarında da bekleme süreleri uygulanmakta olup yine şirket bazlı süreler değişklik göstermektedir.

Bunun yanı sıra bazı şirketler doğum gerçekleşmiş olsa dahi doğum teminatı verebilmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası doğum paketi ürünü Sompo Sigorta sunmaktadır. Gebeliğin her evresinde satın alınabilen doğum poliçesidir. Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu kurumda kullanılabilmektedir. 

 

TAMAMLAYICI SAĞLIK DOĞUM PAKET SİGORTASI

Sompo Sigorta farkıyla hem Doğum hem de Yatarak Tedavi teminatlarını ihtiyacınıza yönelik seçeceğiniz plan ile tek bir poliçede güvence altına alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paket Sigortası sayesinde Medicana Hastanelerinde doğum hizmetinden faydalanmak isterseniz; size özel hazırlanan bu poliçe ile herhangi bir bekleme süresi uygulanmaksızın sahip olabilirsiniz. Ayrıca diş tedavi teminatını da inceleyebilir, tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak satın alabilirsiniz. Doğum sigortası ile doğuma artık hazırsınız!

Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi ile Doğuma Hazırsınız

Sompo Sigorta garantisiyle hem doğum hem de yatarak tedavi teminatlarını poliçede belirtilen limitler dahilinde ihtiyacınıza yönelik seçeceğiniz plan ile güvence altına almak ister misiniz? Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paket Sigortası sayesinde Sompo Sigorta ve anlaşmalı Medicana kurum ağında ek ücret vermeden, yüksek standartlı doğum sigortasına bekleme süresi uygulanmadan sahip olabilirsiniz. Poliçeye dahil edildiği takdirde hamilelik rutin muayene ve doğum sırasında ihtiyaç duyacağınız maddi destek Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi’nde sizinle

Sompo Sigorta yetkili acentesi olarak doğum paket sigortası için bizden teklif isteyebilir poliçenizi anında satın alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an iletişime geçip sorularınızı yöneltebilirsiniz.